locatie-icoon locatie: Utrecht

Zie de voor details

Wachtlijst

Ik wil me graag aanmelden voor de wachtlijst





Docent(en)

Dr. Rieke Leenders

Dr. Rieke Leenders is Ruslandkenner met als specialismen nationalisme, etniciteit, maatschappelijke veranderingen, sociale ongelijkheid en de Siberische regio. Tot voor kort was zij werkzaam bij Culturele Antropologie, Universiteit Utrecht en sinds 2007 cursusleider en docent van de Leergang De “Russische Ziel” bij HOVO Utrecht.

Op haar persoonlijke website www.rusland-colleges.nl kunnen alhier geregistreerde cursisten onder de knop ‘Voor cursisten’ alle cursussen van de Leergang, de uitvoerige documentatie bij de actuele cursus en bij elk nieuw college alle relevante documenten raadplegen. Indien u van HOVO Utrecht nog geen inlogcode heeft gekregen, vraag HOVO Utrecht er dan naar.

Prof. dr. André Gerrits

Prof. dr. André Gerrits is historicus en hoogleraar International Studies and Politics aan de Universiteit Leiden. Voordien was hij hoogleraar Russische Politiek en Geschiedenis aan dezelfde universiteit en Jean Monnet hoogleraar Europese Studies aan de Universiteit van Amsterdam. Gerrits was ook verbonden aan Instituut Clingendael.

startdatum-icoon startdatum: 4 november 2026
lesdag-icoon dag: woensdag
lestijd-icoon tijd: 13:15 – 15:00 uur
duur-icoon duur: 6 bijeenkomsten
prijs-icoon prijs: 240,00
categorie-icoon categorie: mens & maatschappij